سه توصیه مهم برای اسباب کشی

سه توصیه مهم برای اسباب کشی : هر سال حدودا 20 ملیون ایرانی به دلیل اجاره نشین بودن اسباب کشی می کنند به صورتی

توسط مدیر سایت در 2 اردیبهشت 1402

سه توصیه مهم برای اسباب کشی : هر سال حدودا 20 ملیون ایرانی به دلیل اجاره نشین بودن اسباب کشی می کنند به صورتی که نزدیک به نیمی از این جابجایی ها در دو ماه مرداد و شهریور اتفاق می افتد . باید دقت داشته باشیم اسباب کشی ها متفاوت بوده و هیچ نوع طرح مشخصی وجود ندارد . اما چند قانون کلی را باید در این مورد بهش توجه داشته باشیم .
اسباب کشی  با توانایی خود یا اتوبار ( باربری )

مشخص است که اسباب کشی به کمک دوستان و آشنایان و خانواده هزینه ای کمتر برای شما خواد داشت  . اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که لوازم سنگین جابجاکردنش بسیار دشوار و سخت است و ممکن است به خود یا به یکی از افراد آسیب برسانید . تل بار راحتی و آسایش شما را می خواهد. با بررسی دقیق می توانید پی ببرید که توانایی پرداخت هزینه باربری را دارید یا نه و یا اینکه آیا ارزش دارد که در این جابجایی به کسی ۀسیب برسد یا نه .

سه توصیه مهم برای اسباب کشی

اکر از تل بار مشاوره بگیرید ما می گوییم بهترین کار سپردن کار به کاردان است . ما بهترین نیروها با تجربه را در اختیار شما قرار می دهیم تا دردسر اسباب کشی لوازم سنگین از سر شما کم شود .
وسایل اضافی را در جابجایی ها حذف کنید

خیلی سریع و راحتر می توانید لیستی از اثاثیه ای که نیاز ندارید را در بیاورید و در موقع اسباب کشی آن ها را بیرون بندازید باربری شبانه روزی پرند . با این کار هزینه جابجایی برای شما کاهش پیدا می کند همچنین سریعتر و ارزانتر می توانید به مقصد جدید خود اسباب کشی کنید .برخیاز این وسایل می توانند : مجله های به درد نخور قدیمی , ظروف ادویه باز , شوینده ها و … باشند .

به خانه جدید خود بدون اثاثیه اضافی وارد بشید تا خیلی آسوده و خیالتان راحت باشد.
جابجایی وسایل با ارزش و قیمتی

کارتن برخی از وسایل قیمتی خود را موقع جابجایی نگهدارید . شاید در جابجایی بعدی لازمتان خواهد شد . شما می توانید در صورت نداشتن کارتن های استاندارد لوازم ؛ از خواربار فروشی ها و یا کارتن فروشی ها تعدادی کارتن بخرید و لوازم قیمتی خود را با رعایت استاندارد بسته بندی در آنها بسته بندی کنید . تا از آسیب دیدگی احتمالی جلوگیری شود . این کار را به ویژه موقعی که دوست دارید خودتان اسباب کشی را انجام دهید. حتما استفاده کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن