Here {یک درمان سریع} برای لوازم شنا و تفریحات آبی است

وسایل بازی کودکان در آن قرارگرفته و برای اینکه هیجان بودن در یک پارک آبی بینظیر به خوبی برای بچهها مملوس باشد

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

وسایل بازی کودکان در آن قرارگرفته و برای اینکه هیجان بودن در یک پارک آبی بینظیر به خوبی برای بچهها مملوس باشد، در بالای تجهیزات بازی یک سطل بزرگ قرار دارد که در فواصل مشخصی آب درون آن به روی کودکانی که در حال بازی هستند میریزد و حسوحال شادیآفرینی را بهوجود میآورد. خانه پیشه وران در خیابان خسروی، کوچه رازقی و نزدیک به گنبد سبز قرار دارد. اگر به کویر و صحرا علاقه دارید مسیر خود را به سمت جنوب کج کنید، یکی از نزدیک ترین مناطق کویری اطراف تهران پارک ملی کویر می باشد، اینجا از مرکز شهر پنجاه کیلومتر فاصله داشته و با دارا بودن گونه های نادر گیاهی و جانوری از بهترین جاذبه های گردشگری اطراف تهران قلمداد می شود. در تهران میتوانید به سراغ هر نوع اقامتگاهی که میخواهید، بروید. موجهای آبی مشهد هر روز میزبان تعداد زیادی از آقایان، بانوان و کودکانی است که در انتظار یک روز متنوع و شورانگیز به این پارک آبی سرپوشیده میروند.

میتوانید در زمانهایی که مشخص شده در این پارک حضور پیدا کنید و از تفریح کردن لذت ببرید. اما اخیرا این امکان فراهم شده تا اعضای یک خانواده به صورت همزمان (در سالنهای جداگانه) از تفریح در پارک سرپوشیده موجهای آبی لذت ببرند. این پارک محیط امنی را برای کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و این امکان را به آنها می دهد که هیجان بالای بازی های پرشی را تجربه کنند، این پارک دارای 2 سالن 1500 متری است که در طبقه های 5 و 4 برج مروارید گوهر قرار دارند. لوازم مهم دیگری هم هستند که داشتن آنها همیشه در روند ایجاد لحظات بهتر تاثیرگذار خواهد بود. در کنار لوازم اصلی برای شنا از قبیل مایو در درجه اول و سپس عینک، کلاه، ست های بینی گیر و گوش گیر لوازم دیگری پرطرفدار بوده و مورد استفاده قرار می گیرند. از دیگر موارد خرید لوازم جانبی شنا کیف و ساک های ساحلی و ضد آب هستند که جهت قراردادن کلیه تجهیزات شنا بسیار ایده آلند. خرید لوازم مورد نیاز (مایو، عینک، گوشگیر، دماغگیر) از فروشگاه سرزمین موجهای آبی مشهد هم امکانپذیر است. Data h​as  been gen​erat ed with t he  he᠎lp  of GSA C᠎on​tent Gener​ator ᠎DEMO​.

به علت لذت بخش بودن تفریحات آبی برای کودکان و نیز شنا به عنوان یک ورزش مفرح بهتر است کلیه لوازم ایمنی را برای آنها فراهم کنیم تا همیشه خاطره ای خوب و شادی آفرین از بودن در آب در ذهن شان باقی بماند. بهتر است متناسب با سطح یادگیری شنا و قدرت کنترل در آب و نیز سن شخص استفاده کننده خرید لوازم جانبی شنا را به درستی انتخاب و استفاده کنید. حتی وقتی خرید خود را انجام دادید نیز حتما به پارک آبی زنگ بزنید تا مطمئن شوید که با موفقیت رزرو کردهاید. ساعت کاری موجهای آبی مشهد: در فصل تابستان از ۹ صبح تا ۱۲ شب و دیگر ایام سال 9 صبح تا ۹ شب است. از قبیل تخته های شنا، تشک بادی، فین شنا، شناور بادی، حلقه بادی، کمربند، جلیقه و بازوبندهای شنا مخصوصا برای سنین کودکان بسیار مفید و قابل استفاده می باشد. با استفاده از تخته شنا دست ها ثابت مانده و تمرکز شناگر روی حرکات پا می باشد و بدین ترتیب جهت حفظ تعادل بدن روی آب بسیار کمک خواهد کرد. فین های شنا به علت سنگین بودن باعث می شود شناگر تازه کار با قدرت بیشتری حین شناکردن پا بزند و ماهیچه های پا انرژی بیشتری را صرف حرکت های ضربه زدن به آب کند.

در سال ۱۳۸۶ با افتتاح سرزمین موجهای آبی، شهر مقدس مشهد طرفدارن بیشتری پیدا کرد. هوای پاک الهیه جبران بعد مسافت تا مرکز شهر را کرده است. یکی از آن استخرها ویژه بزرگسالان است که با ابعاد 70 متر در 30 متر فضای مناسبی را برای شنا کردن فراهم کرده است. بیگ کورال یکی از بهترین سایتهای غواصی جزیره است که اکوسیستم غنی و ماهیهای زیبایی دارد. این پارک با مساحت 23 هزار متر مربعی در سال 1386 افتتاح شده است که امروزه به عنوان یکی از بهترین تفریحات مشهد محسوب میشود. یکی از جذابترین تفریحات تهران، گردش در پارک ها است. خانواده ها می توانند با حضور در آن از امکانات فرهنگی به صورت رایگان بهره ببرند و در عین حال از فضایی بکر و طبیعی بهره مند شوند. کل بنا در نمای داخلی و فضای داخلی با طاق نما و کاشیکاری تزئین شده و فضایی دنج و معنوی را شکل داده است. در این محله، بعد از یک گشت حسابی میان کتابفروشیها، قطعاً کافهای دنج برای استراحت پیدا خواهید کرد. لنگری که در کنار گودخانه قرار داشته محلی بوده که پهلوانان بعد از ورزش در آن ها به نوشیدن چای و دمنوش می نشستند. چندی پیش در اوایل شروع بهکار مجموعه موجهای آبی مشهد، برنامهریزیها به گونهای بود که آقایان و بانوان هرکدام در روزهای مشخصی از هفته، میتوانستند بصورت کاملا مستقل از تمام فضای هر دو سالن استفاده کنند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن