جکوزی پرتابل بادی Hiwater مدل HW0702

در این مطلب از چیدانه با کارشناسان در شرکت جکوزی ایران همراه شدیم تا برایمان از جکوزی خانگی بگویند. با خرید ج

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در این مطلب از چیدانه با کارشناسان در شرکت جکوزی ایران همراه شدیم تا برایمان از جکوزی خانگی بگویند. با خرید جکوزی بادی مدل ۲۸۴۵۸ میتوانید به صورت ۴ نفری درون آن رفته و به دلیل حجم و ابعاد بزرگی که دارد تا ۴ فرد بزرگسال بدون احساس کمبود جا میتوانند درون آن بنشینند. دو عدد دستگیره در دو طرف جکوزی وجود دارند که میتوانید به صورت دو نفری دو طرف جکوزی بادی را محکم گرفته و بدون زحمت زیادی آن را بلند و جابهجا کنید. طراحی قسمت داخلی به صورت مواج بوده که موجب پوشش اعضای بدن در زمان نشستن خواهد شد تا در نتیجه محلی راحت برای استفاده ایجاد کند. بنابراین پس از این مرحله از ماساژ، به سادگی از دمنده های کف جکوزی و مقدار کمی شامپوی مایع استفاده کنید تا کل جکوزی را به یک وان پر از فوم تبدیل کنید. همچنین دو عدد بالشتک از دیگر متعلقات محصول هستند که با قرار دادن آن روی جکوزی بادی ۴ نفره و تکیه دادن به آن، تمام عضلات کمر و گردن در بهترین فرم خود قرار گرفته تا با گذشت زمان خسته نشوید. روکش جکوزی دارای سگک است که با قفل کردن آن، روکش به طور محکم روی جکوزی قرار گرفته و در اثر وزش باد یا دیگر عوامل از روی آن برداشته نمیشود.

در کف جکوزی بادی اینتکس تشک عایق قرار داده شده که علاوه بر افزایش مقاومت آن، از اتلاف گرما و انرژی جلوگیری میکند. سیستم فنی: با اضافه کردن سیستم های لوکس پرتاب آب، چالش بیشتری در نصب خواهید داشت. جکوزی بادی را می توان با خود به همراه داشت. اما باید گفت که این وسیله برای برخورداری از برخی مزیت ها طراحی و تولید شده است و با استفاده از آن می توان در طول عمر بالا از داشتن فضایی مطلوب برای بهره برداری از تفریحات آبی برخوردار بود. از ویژگی های بسیار کاربردی و پر مزیت این محصول می توان به قابلیت حمل و راه اندازی آن در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. این جکوزی در عرض نیم ساعت آبگیری میشود. همچنین دارای پوشش زیبا و حفظ حرارت بیشتر، قابلیت جابجایی آسان و نصب در نیم ساعت را دارد. یک جکوزی بادی می تواند به مانند جکوزی های دیگر عمل کند ، برای اینکه دارای تجهیزات بسیار کاملی است که آن را بی نیاز از هر وسیله دیگری کرده و شما می توانید این محصولات را به صورت یک پکیج کامل با ارزان ترین قیمت خریداری و استفاده کنید . جکوزی بادی درواقع محصول مشابه با جکوزی های قدیمی با همان امکانات می باشد که دارای قابلیت های بیش تری نیز بوده است و مکانی امن و مطمئن با طول عمر بالا برای تفریحات آبی ایجاد کرده است و دارای مقاومت های لازم در برابر آب گرم می باشد.

این بخش از مطالب توضیحی کوتاه از برخی ویژگی ها و کاربرد های محصول بوده است که در ادامه به بررسی بیش تری از این قابلیت ها می پردازیم. فروشگاه سعید اینتکس وارد کننده محصولات بادی برندهای اینتکس ، بست وی و اینتایم و مرکز فروش محصولات بادی و تفریحی اصل از جمله استخر بادی، قایق بادی، استخر پیش ساخته، حلقه شنا بادی، تخت بادی، تشک بادی، تشک بادی روی آب، مبل بادی، چادر بازی کودک، جکوزی بادی، پمپ باد اینتکس و پمپ تصفیه آب استخر پیش ساخته با بیش از 18 سال سابقه در ایران می باشد. به همین دلیل روی لبه جکوزی میتوان نشست. یک روکش بزرگ از دیگر تجهیزات بسیار مهم محصول میباشد که به همراه آن وجود دارد. ای جکوزی دارای طرح شش ضلعی و قطر تقریبی ۲۰۱ سانتیمتری است که ابعاد بسیار بزرگی بوده و ارتفاع آن نیز ۷۱ سانت میباشد. از این رو هر کس که دارای فضایی مناسب برای احداث جکوزی بادی می باشد می تواند به راحتی این وسیله کاربردی را انتخاب و خریداری نماید و به آسانی نیز آن را در محیط نصب نماید. Po᠎st h as been generat ed  by G SA C᠎on tent G​enerat​or Demov​ersi᠎on !

ویژگی منحصر به فرد این جکوزی بادی 6 نازل جت در بدنه و کف بود که برای استفاده شش نفر مناسب است. در قسمت داخلی از نخ های الیافدار مخصوصی استفاده شده که به صورت موازی از بالا به پایین کشیده شده است. جنس بدنه جکوزی بادی اینتکس از پی وی سی سه لایه که در داخل پی وی سی از نخ های ابریشمی و پلیستری به کار رفته است که باعث مقاومت و استحکام بیشتر جکوزی میشود . جنس محصول از وینیل سه لایه با طراحی فیبر است که بسیار مستحکم بوده و پایداری و انعطافپذیری جکوزی را تضمین میکند. جنس بدنه جکوزی بسیار محکم بوده و از پی وی سی ضخیم با الیاف پلی استر تشکیل شده است. جکوزی برای کاهش استرس و خستگی خیلی مفید است. از کاربرد مفید استفاده از روکش، جلوگیری از کثیف شدن آب جکوزی و دور نگه داشتن آن از حشرات و برگ درختان است که با این کارایی مهم، زحمت هر بار آبگیری و ضد عفونی آب استخر را برای شما کاهش میدهد. سال است که علاوه بر استفاده تفریحی، کاربرد درمانی نیز دارد. هدف اولیه و اصلی یک وان حمام ، فراهم آوردن امکان شست و شو است ، اما مزایای اضافی از جمله ایجاد آرامش و فضایی برای ریلکس کردن را نیز به همراه دارد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن