فریب لوازم شنا و تفریحات آبی Don't

شهر مشهد در گذشته در اطراف حرم شکل گرفته بود و مهمترین خانه ها و بخش های شهری در همین محدوده قرار داشت. محله

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

شهر مشهد در گذشته در اطراف حرم شکل گرفته بود و مهمترین خانه ها و بخش های شهری در همین محدوده قرار داشت. محله الهیه از جدیدترین قسمت بافت شهری مشهد است. وی در سال 1319 در مشهد به دنیا آمد و طبق وصیتش بعد از سال ها تحمل بیماری سرطان بعد از درگذشت در کنار آرامگاه فردوسی به خاک سپرده شد. خیابان نواب صفوی از مهمترین خیابانهای منتهی به حرم است که مردم مشهد هنوز آن را با نام وسیله شنا پایین خیابان میشناسند. در این مجموعه، استخری روباز با ابعاد ۵۰ در ۳۰ متر وجود دارد که مهمترین بخش این پارک است. در پارک جدید، امکان استفاده در تمام فصول سال و برای همه مردم وجود خواهد داشت. در این مجموعه، امکانات درمانی دیگری نیز وجود دارد که همه آنها از نوینترین روشها و امکانات استفاده میکنند. جالب است که بدانید در این مجموعه، قسمتی به نام غار نمک وجود دارد که اولین غار نمک در پارک های آبی تهران است. همه تفریحات و امکاناتی که در پارک مشاهده میکنید، همگی تخت نظارت مهندسین کانادایی ساخته و طراحی شدهاند. علاوه بر تفریحات هیجانانگیز، خدمات درمانی و خدمات ماساژ نیز در این مجموعه در نظر گرفته شدهاند. Th​is data h as  been created by GSA C on᠎tent ​Gene rator ᠎DE᠎MO​.

در طرح جدیدی که برای پارک آزادگان در نظر گرفته شده است، بخشهایی از آن قرار است سرپوشیده شود و امکانات نوین و جدید دیگری نیز به آن اضافه میشوند. در اطراف استخر نیز، ساحلهای شنی و تختهایی برای آفتاب گرفتن در نظر گرفته شدهاند. برای یک آب تنی خنک تابستانی، میتوانید از شهر بیرون بروید و در دریاچه های اطراف تهران تنی به آب بزنید. هر چند که تنها بازدید از بنای آرامگاه فردوسی، موزه ها و گالری های اطراف آن نصف روز وقتتان را خواهد گرفت. این پارک کوچک و جمعوجور، استخر و سرسرههای کوچکی دارد که میتوانند شما را برای چند ساعت سرگرم کنند. در کنار این خدمات درمانی، مانند هر پارک آبی دیگری، انواع تفریحات و سرگرمیهای مختلف نیز در این پارک وجود دارند. حمام ترکی، اتاق ریلکسیشن و آبنمک درمانی، دیگر خدمات درمانی این مجموعه هستند. آبنمک نیز در این مجموعه وجود دارد که با گذاشتن پاهایتان در آن، به درمان درد مفاصل و رفع بوی بد پا کمک میکنید. در بخشی از این مجموعه، امکانات درمانی نیز وجود دارند. Th is da ta w᠎as w ritten  by GSA Con​te nt  Ge nera tor DE᠎MO​.

در این مجموعه، سه نوع استخر وجود دارد. علاوه بر این کافه، رستوران و پارکینگ نیز در این مجتمع وجود دارد که خرید لذت بخش تری را برایتان رقم میزند. یک استخر معمولی برای بزرگسالان، استخری کوچک برای کودکان و یک استخر شیرجه که تنها استخر شیرجه منطقه است. بولوار هفت تیر از پل دانشجو شروع و به کوه های آب و برق که منطقه ای زیبا برای کوهنوردی هستند ختم می شود. بولوار شریعتی، امامیه و چهارراه مخابرات از بهترین مناطق قاسمآباد برای سکونت محسوب میشوند. میدان توحید از جاهای گردشگری مشهد محسوب می شود و از چهار سو به سهراه کاشانی، خیابان سنایی، میدان شهدا و چهارراه میدان بار میرسد. این پارک از بهترین جای دیدنی در مشهد محسوب می شود و توصیه می شود در سفر به مشهد بازدید از آن را فراموش نکنید. پارک آبی اکباتان یکی از بهترین پارک های آبی تهران برای بانوان است. علاوه بر امکانات تفریحی، اینجا یکی از پارک های آبی تهران است که در آن امکانات آموزشی مانند ایروبیک و حرکات موزون داخل آب نیز وجود دارند. علاوه بر استخر، تفریحات و سرگرمیهای دیگری نیز در این پارک وجود دارند.

انواع سرسرههای آبی مانند رالی شیب، ابر شیب، ابیس، اُرنگ، اُپیچ، آکوالوپ، گردالوپ، گوگولیا، بومرنگ، جزیره الوپیا، استخر موج، چاله فضایی، رودخانه خروشان و جکوزی در این پارک وجود دارند. امکانات مجموعه پارک آبی ایرانیان عبارتند از: سورتمه وحشت، شاتل فضایی، حمام ترکی، اتاق ماساژ، سالن بدنسازی، رستوران، کافی شاپ، حوضچه آب سرد، جکوزی، سرسره کودکان، سونا بخار و خشک، اسکی روی آب، موج سواری با تخته های مخصوص، رودخانه خروشان، سرسره های رنگین کمان، سرسره های سرعتی، سرسره های آهسته و چاله فضایی و… آدرس: تهران، نیاوران، خیابان یاسر، انتهای خیابان جماران، کوچه ششم، پارک آبی جماران. آدرس: تهران، شهر جدید اندیشه، بلوار ولایت، بلوار راغب، خیابان بهاره شرقی، روبهروی هلال احمر، سوپارک. عده ای راحت ترین راه را انتخاب می کنند و با خریدن تور هوایی مشهد از طریق هواپیما با سرعت خود را به این شهر می رسانند و بقیه وقتشان را به زیارت و تفریح در مشهد می گذرانند. نمایشگاه شهر فرنگ در بوستان کوهسنگی درست روبروی استخر بزرگ و قدیمی پارک قرار گرفته است. پارک طرق امکانات رفاهی اولیه مانند سرویس بهداشتی، بوفه فروشگاه خرید مواد غذایی سبک، زمینه بازی مخصوص کودکان و سکوهای مناسب برای چادر زدن را در اختیار گردشگران قرار می دهد.  Data has been generat ed by GSA Con​tent G​enerator  DE​MO.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن