فروش استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس توسط پدیده استخر

برای کاربری راحتتر استخر و همچنین افزایش حجم مفید، از پلههای تکی در کنارههای استخر استفاده میشود. در طی این م

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

برای کاربری راحتتر استخر و همچنین افزایش حجم مفید، از پلههای تکی در کنارههای استخر استفاده میشود. در طی این مرحله کف و دیواره های محدوده گود برداری شده توسط آرماتور بندی تقویت می شوند و شرایط جهت بتن ریزی آماده میشود . سپس خاک ریزی دور استخر انجام شده و در صورت لزوم محوطه پیرامونی با سیمان یا سنگ یا سرامیک پوشش داده می شود. استخر روباز معمولا در محوطه حیاط خانه قرار می گیرد. به همین دلیل حدود 6 تا 8 ساعت در روز روشن بودن فیلتر تصفیه استخر کافی است. همچنین از دیگر مزایای داشتن فیلتر در امان ماندن از جلبک و دیگر آلاینده هاست. در این بخش از مراحل ساخت تمام شبکه لوله کشی مورد نیاز نصب می شود. همچنین در صورتی که خاک منطقه گِلی بود، مراحل فوق را با استفاده از مخلوط خاک شن و ماسهای که از جای دیگر تهیه میگردد میبایست انجام داد. 4- خاک حفاری میبایست حداقل یک متر با گودال حفر شده فاصله داشته باشد تا در روند نصب مشکلی بوجود نیاورد. در کمتر از یک روز کار حفاری به اتمام خواهد رسید. در حال حاضر در سراسر دنیا مقاومترین مخازن در برابر حرارت و اسید از جنس فایبرگلاس ساخته می شود.

بطور مثال سینک های آزمایشگاهی ضد اسید پلیمری را نمی توان از پلی اتیلن ساخت چرا که اسید به سرعت با پلی اتیلن واکنش نشان داده و سبب خوردگی مخزن می گردد و در این موارد حتما می باید از فایبرگلاس جهت مخازن نگهداری اسید استفاده نمود. 1- با توجه به ابعاد استخر خریداری شده توسط مشتری، ابتدا به وسیله چهار میله نشان چهار گوشه خارجی استخر به وسیله کوبیدن میله نشان در زمین علامت گذاری شود. این نوع از استخر های روی زمین گزینه ای مناسب هستند. به این نکته هم باید توجه داشت که این گونه استخرها، براحتی قابل جابجایی بوده و اگر صاحب آنها خواستار تغییر محل سکونت خود باشد، می توان به همان اندازه ای که آن را آسان نصب کرده، استخر را جدا کرده و با خود به مکان جدید انتقال دهد! همان طور که از نام این استخر پیش ساخته پیداست، برای ساخت بدنه آن از فایبرگلاس استفاده می شود.  This da ta h᠎as be en w᠎ritten ​wi th t he he lp of GSA C᠎onte nt Gen er​ator Dem​ov er​si on.

استخر بتنی نیاز به کار اجرایی برای بتنریزی و ساختار پشتیبان دارد، در حالی که استخر فایبرگلاس که به صورت قالببندی شده موجود است، نصب آن سریعتر و هزینه کمتری نسبت به استخر بتنی دارد. دوام و عمر طولانی تر، نسبت به استخر های بتنی با پوشش سرامیک و یا سیمان و پلاستر. نکته قابل توجه درباره این نوع استخر این است که برخلاف استخر های بتنی، نیازی به پی ریزی، عایقکاری و کاشیکاری ندارد به همین دلیل هم سرعت نصب آن و هم هزینه اجرای آن نسبت به ساخت استخر بتنی بسیار کمتر میباشد. ترکیب رزین و الیاف موجود در این نوع از استخر های موجود سبب می شود تا استخر پیش ساخته فایبرگلاس از دوام و استحکام بسیار بالایی و در حد استخر های بتنی برخوردار شود. جنس این استخر از پایه کامپوزیت فایبر گلاس است که در آن سه لایه الیاف و ۴ لایه رزین یک لایه ژل کوت و یک لایه رزین سطح به کار بردهایم تا مقاومت آن را افزایش یابد و کیفیت رنگ آن در طول زمانهای مختلف از دست نرود. اگر قصد خرید استخر آماده فایبرگلاس را دارید، پیشنهاد ما به شما این است که به سراغ مدل هایی بروید که نسبتاً جدیدتر هستند.

اگر فکر می کنید قیمت استخر فایبرگلاس گران است می توانید از مشاوران پدیده استخر بخواهید تا پیشنهادات دیگری به شما بدهند. با توجه به این که کودکان بسیار علاقهمند به آب بازی و شنا و تفریحات رایج در استخر هستند، خانوادهها به فکر تهیهی قایق بادی مناسب برای کودکان میافتند تا تجربه شاد و هیجانانگیزی را برای کودکان دلبندشان فراهم کنند. البته یکی از ویژگی های پمپ های تصفیه شنی عمل بک واش می باشد که این ویژگی به شما کمک خواهد کرد تا در زمان نیاز بتوانید شن داخل مخزن پمپ تصفیه را به کمک خود پمپ تصفیه شستشو دهید و زمان تعویض پمپ را به تعویق بیاندازید . هر چند که انتقال آن ها از کارخانه سازنده به محل نصب در سایز های بزرگ بسیار دشوار است ولی شرکت پدیده استخر پارس برای راحتی شما عزیزان این خدمت را عهده دار شده و در کمترین زمان، استخر در محل مورد نظر شما نصب می گردد. در واقع اجرای استخر پیش ساخته و آماده فایبرگلاس شما را از کاشی کاری بی نیاز می کند. روش اجرای عایق کاری استخر با مواد پلیمری بسیار آسان بوده و نیاز به مهارت ویژه ای ندارد و پیمانکار ساخت استخر میتواند با نیروی غیر متخصص نیز این مرحله را اجرا نماید .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن