چیزی برای دیدن درست اینجا وجود ندارد. فقط دسته ای از ما با یک 3 اساسی حلقه شنا بادی دستورالعمل

جهت سفارش این محصول با ضمانت نامه معتبر می توانید به سایت اینتکس کرج مراجعه کنید. حلقه شنا بادی کودک طرح ستار

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

جهت سفارش این محصول با ضمانت نامه معتبر می توانید به سایت اینتکس کرج مراجعه کنید. حلقه شنا بادی کودک طرح ستاره صورتی یکی از زیبا ترین و محبوب ترین حلقه های شنا تولید شده بوده که در سال جاری و توسط برند مطرح و معتبر اینتکس روانه بازارهای جهانی شده و از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است. برای باد کردن این محصول هم شما می توانید مشاهده نمایید که یک عدد دریچه باد بر روی این حلقه شنا وجود دارد که با باز کردن آن به ساده ترین شکل ممکن می توانید محصول را به صورت کامل باد نموده و سپس از یک کالای آماده و ایده آل استفاده نمایید. طراحی شده است که زیبایی این محصول را دو چندان نموده است. در این هنگام، حرکت در آب تنها توسط نوسان لگنی صورت میگرفتهاست. این حلقه بادی شنا دارای رنگ بندی مختلف و جذابی طراحی و تولید شده و همچنین این حلقه بادی دارای ساختار بدنه گرد بوده که دارای رنگ بدنه بنفش و سفید شاد به صورت چند رنگ بوده که برای مصرف کنندگان بسیار جذاب می باشد این حلقه بادی در این ابعاد دارای تحمل وزن بالایی بوده که برای سنین بالای 8 سال قابل استفاده می باشد و با داشتن تنوع رنگ مطابق سلیقه افراد خریداری می شود.. Data has ᠎been g᠎enerated  wi th t​he  help of GSA​ Con᠎tent Generator Demoversion!

این حلقه بادی شنا کودک و بزرگسال دارای وزن بدنه سبک و قابل حمل بوده که از حمل و نقل آسان بهره می برد. حلقه شنا بادی بزرگسال شفاف intex 56264 باعث شده تا افرادی که به دنبال یک حلقه شنا بادی خاص و جذاب می گردند ، بتوانند به بهترین شکل ممکن از این محصول استفاده کرده و بر روی آب با حالتی ایده آل و جذاب شناور بمانند. حلقه شنا بادی اینتکس کد 59241D یک محصول با طراحی جدید و متنوع می باشد که همین امر باعث شده تا شما در هنگام خرید بتوانید قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید که در همین رابطه باید عنوان کنیم که ساختار این محصول به صورت کاملا گرد طراحی شده که با توجه به پیشنهاد شرکت اینتکس مبنی بر استفاده این محصول برای سنین بالای 6 سال، این حلقه شنا یک محصول کاملا ایده آل و ایمن برای این سنین به شمار خواهد رفت. تنوع بسیار بالا این نوع از محصولات در فروشگاه اینتکس می تواند به شما اجازه دهد تا حلقه شنا بادی خود را، به سادگی انتخاب کنید. شایان ذکر است جنس بدنه این حلقه بادی از وینیل با ضخامت لایه ای بالا می باشد که با قرار گیری بر روی سطح آب با توجه به دمای مختلف آب و هوا دچار پارگی و پوسیدگی نخواهد شد.

در قسمت جلویی کارتن لوگوی شرکت سازنده قرار گرفته که با پس زمینه چند رنگ مشخص می باشد. شکل ظاهری و طراحی محصول به شکل پرنده باعث زیبایی این حلقه شده و فرد استفاده کننده از این حلقه شنا بادی می تواند پس از قرار گیری در داخل این محصول به راحتی و با در دست گرفتن قسمت های بالای این محصول به راحتی ایمنی خود را حفظ کند. همانطور قابل رویت است، ساختار این حلقه شنا به صورت گرد است که همین امر نیز سبب شده تا شما پس از قرار گیری بر روی سطح آب بتوانید از تمامی قسمت های این محصول استفاده کنید و همچنین نکته بعدی که بسیار حائز اهمیت بوده بحث ساختار داخلی این حلقه شناست که شما قطعا با دیدن تصاویر این کالا متوجه خواهید شد که بخش مرکزی این حلقه شنا به صورت تو خالی شکل گرفته و سبب شده تا شما بتوانید از زیر آب نیز به داخل این محفظه دست خود را قرار داده و از بخش داخلی این محصول، این حلقه را در دست بگیرید. مخترع بالن لاستیکی لاتکس طبیعی (رایجترین بالون) مایکل فارادی بود که در سال ۱۸۲۴، از طریق آزمایشها با هوا و گازهای مختلف چنین بالنی را تولید کرد.

به بیان بهتر، علاوه بر اینکه توانایی شنا کردن کودک را بالا بردهاید، به افزایش اعتماد به نفس وی نیز کمک شایانی خواهید کرد. شما می توانید مشاهده کنید که این محصول دارای یک عدد تکیه گاه کوچک بوده که کودک پس از قرار گیری در داخل این محصول می تواند پای خود را از داخل حفره های این محصول به ساده ترین شکل ممکن عبور دهد. بازی رسمی دارای مصونیت بوده ولی بازی غیررسمی خیلی سخت و خطرناک میباشد؛ که فعلاً بازی غیررسمی زیاده در قریه جات و ولسوالیها حتی به سطح شهر وجود دارد. از ویژگی های بسیار خوب این حلقه شنا می توان به استفاده از آن ها حتی در آب های عمیق تر و خروشان تر اشاره کرد، چرا که ساختار آن می تواند به کودکان شما اجازه دهد تا وارد حلقه شنا بادی شوند تا این چنین بتوانند برای بازی در آب های عمیق تر با ایمنی هر چه بیشتر بپردازند. حلقه شنا بادی اینتکس مدل 58221K بدون شک از بهترین محصولات برای استفاده بر روی آب هستند که می توانید از آن ها برای بازی و تفریحات آبی خود استفاده کنید و حتی برای آموزش و یادگیری شنا نیز از این محصولات بادی بهره مند شوید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن