چگونه جکوزی بادی خود را از Blah به فوق العاده تبدیل کنیم

از جکوزی به منظور رفع خستگی و ماساژ آبی استفاده میگردد. برخی از جکوزی های مدرن دارای تجهیزات و امکاناتی مانند

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

از جکوزی به منظور رفع خستگی و ماساژ آبی استفاده میگردد. برخی از جکوزی های مدرن دارای تجهیزات و امکاناتی مانند ماساژور، سیستم تزریق گاز ازن به منظور استریلیزه کردن آب، چراغهای زیر آب، چراغهای پس زمینه، صفحه کنترل کامپیوتری، رادیو، اسپیکر ضد آب، ریموت کنترل و بالشتک زیرسری میباشند. محصولی که همانند دیگر جکوزی های بادی پیش ساخته ارگونومی ساخت مشابهی داشته و از امکانات و ویژگی های خوبی در خود برای استفاده راحت برخوردار می باشد. جکوزی درحقیقت محصولی لوکس است که برای مصارفی مانند آبدرمانی، فیزیوتراپی و رفع خستگی استفاده میشود. همچنین دفتر مرکزی شرکت در کالیفرنیا است. جکوزی بادی مدل 28454 یکی از کامل ترین و بهترین محصولات شرکت اینتکس میباشد که میتواند جایگزین بسیار مناسبی برای مدل های سرامیکی باشد. ضمن این که پس از ورزش و فعالیت های زیاد باعث می شود تنفس به حالت عادی بازگردد. در ایران این نوع محصولات غالباً با همان نام تجاری جکوزی شناخته میشوند. A rtic le was gener at᠎ed  by GSA᠎ Con tent​ Gener ator Demoversi on!

امروزه جکوزی نیز به صورت پلاستیکی (ورقهای پلیمری ABS با روکش رزین اکریلیک) یا سرامیکی تولید و به بازار عرضه میگردد. این مدل از کابین دوش ها بیشتر با عنوان «پارتیشن دوش» یا «پارتیشن حمام» شناخته میشوند. البته باید این نکته را یادآور شد که استفاده از لنز در محیط جکوزی با توجه به حرارت آب و تأثیر آن بر لنز توصیه نمیشود. تنها با یک پمپ باد مخصوص محصولات بادی می توان به راحتی اقدام به باد کردن این جکوزی ها کرده و یا باد آن ها را تخلیه نمود. بر روی برخی از این جکوزی های بادی چند عدد موتور جت تعبیه شده است که از طریق درجه تنظیم گرمای آب جکوزی بادی و فشار موتور جت که به همراه پمپ باد تعبیه شده بر روی بدنه جکوزی بادی قرار دارد فشار و درجه موتور جت جکوزی بادی را نیز کم یا زیاد کرد و در برخی موارد نیز تنها حباب ساز در کف جکوزی بادی قرار داده شده است که کارکرد آن نیز به همین صورت خواهد بود. این نوع از جکوزی سبک و قابل حمل است.  This  post w᠎as generat​ed  by GS​A Co ntent Generato r DEMO᠎!

جکوزی بادی به نسبت نوع سرامیکی ارزانتر، سبکتر و قابل حمل بوده و احتیاجی به نصب و شلنگ آب ورودی ندارد. جکوزی بادی یکی از انواع جکوزی پیشساخته است که در مقایسه با جکوزی سرامیکی قیمت کمتری دارد و سبک و قابل حمل است. جکوزی بادی 6 ضلعی اینتکس یکی از متفاوت ترین جکوزی های بادی تولید شده توسط شرکت اینتکس با طراحی بدنه جدید بوده که برای استفاده خانواده های کم جمعیت در منزل و فضای باز ویلا و یا باغ ها طراحی و تولید شده است. دور دوشی فضایی است که به وسیله دو یا چند پانل ثابت و متحرک در اطراف دوش حمام بر روی سکو، لبه، کف زمین یا زیر دوشی اجرا میگردد تا مانع از خیس شدن سایر قسمتهای حمام شود و از هدر رفتن گرما نیز جلوگیری نماید. عدهای ترجیح میدهند برای ریلکس کردن به استخر مراجعه کنند، بعضی از افراد که خانههایی با متراژ بالاتر دارند فضایی مجزا را برای سونا و جکوزی فراهم کردهاند و عدهای هم هستند که با خرید جکوزی پیشساخته زحمت حفاری و تاسیسات را از سر خود باز کرده و نوع آماده و بیدردسر آن را خریداری میکنند. اتاق دوش فضایی اتاق مانند است که فضایی را برای استحمام ایجاد میکند و معمولاً در باشگاهها و سالنهای آرایشی مورد استفاده قرار میگیرند و میتوانند شامل وان و جکوزی هم باشند.

کابین دوش های وان و جکوزی نیز میتوانند به صورت فریم دار یا فریم لس طراحی و اجرا شوند. علاوه بر مواردی که گفته شد، عرضه و تقاضا و میزان موجودی کالا در بازار می توان به صورت مستقیم یا غیر مستقیم روی قیمت تاثیر بگذارد. جكوزی بادی آماده و پرتابل بوده و از نوع جكوزی های پیش ساخته به شمار می آیند و دارای ظرفیت های مختلفی هستند جكوزی های پیش ساخته را به راحتی در هر مكانی كه دوست دارید می توانید نصب و راه اندازی كنید ودر مدت زمان اندك تمام خستگی شما را به آرامش تبدیل میكند.گرما همچنین روی گیرنده های درد تاثیر می گذارد و آستانه تحمل درد را بالا می برد. اما جکوزی بتنی هزینه بالایی دارد و نصب آن در هر مکانی امکان پذیر نیست. هر فرد در زمان استفاده از حمام در حالت عادی حدود 180 لیتر آب مصرف مینماید؛ اما یک جکوزی با حدود ۶۰ لیتر آب پر میشود. داخل این نوع جکوزی ها از آب پر شده و توسط جتهایی به داخل آن از اطراف با فشار معین آب گرم دمیده میشود. اگر شما هم دوست دارید با خرید جکوزی تفاوتی دلپذیر در لایفاستایل خود ایجاد کنید این مطلب را از دست ندهید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن