بهترین برند عینک شنا - کیفیت باورنکردنی

شنا گران حرفه ای برای شرکت در مسابقات از عینک های حرفه ای مسابقه ای بهره می گیرند. اما در صورتی که جزو افراد

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

شنا گران حرفه ای برای شرکت در مسابقات از عینک های حرفه ای مسابقه ای بهره می گیرند. اما در صورتی که جزو افراد حرفه ای و مسابقه ای هستید حتما باید از عینک شنای مسابقه استفاده کنید. عینک شنا برای اینکه کودکان به استخر بروند لازم می شود و در مقابل، غواصان در مسابقات هم باید از عینک مخصوص و حرفه ای استفاده کنند. البته به طور کلی ما ۲ نوع عینک شنا داریم: ۱- عینک شنا تفریحی ۲- عینک شنا حرفهای. در اطراف عینک لایه های سیلیکونی قرار دارد که با مکندگی پوست به طور صحیح قرار می گیرد. به سبب سفت و سخت بودن بند ها و قالب عینک، فشار های غیر قابل تحملی بر روی پوست اطراف چشم وارد می شود. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام رفتن به استخر می تواند چشمان خود را در زیر آب باز نگه دارید. چرا که قرار است بهترین برند عینک شنا را به شما معرفی کنیم. ضمناً خرید عینک آفتابی از فراشاد نیز بسیار شرایط مناسبی دارد و شما میتوانید با صرف هزینهای مناسب، عینک آفتابی زیبا و باکیفیتی را خریداری نمایید. عینک شنا این امکان را به شما می دهد که در زیر آب دید مناسبی داشته باشید و چشم هایتان در مقابل مواد شیمیایی کلر در امان بماند.

در زمان مراجعه به عینکسازی جهت تعویض عدسی عینک شنای خود از او بخواهید تا عدسی ضد بخار برای شما استفاده کند که در استخر از بخار روی عدسی در امان باشید. بسیاری از عینک های برتر مسابقات دارای پوشش ضد بخار خاصی هستند که به جلوگیری از بخار شدن لنز عینک در میانه راه شنای شما کمک میکند. البته لازم به ذکر است که این عینک ها هیچ گونه کششی روی پوست ایجاد نمی کنند و پوشش بسیار خوبی برای چشم هستند و از نفوذ آب و بخار جلوگیری می کنند. با اینکه چسب های طبی مورد استفاده در عینک های بدون بند، کششی بر روی سطح پوست ایجاد نمی کنند اما برای افرادی که پوست حساسی دارند، مناسب نمی باشد. انتخاب عینک مناسب برای شنا کردن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این قبیل عینک ها به دلیل فاصله ی مناسب از چشم ها برای شناگران مبتدی مناسب می باشند. و در نتیجه استنشاق کنندگان علائم مختلفی را تجربه میکنند، از جمله سرفه، سوزش ریهها و اشک چشم، گاهی باعث سوختگی یا کوری موقت و موارد نادر منجر به استفراغ مداوم میشود که منجر به مرگ میشود. Th is a᠎rtic le was wri tt᠎en ​by G SA Con tent Gener​ator D​emover sion!

علاوه بر این شنا در وضعیت درازکش، به بازگشت خون وریدی به سمت قلب کمک کرده و آن را آسان میسازد. شاید شما هم اگر یک شناگر باشید و به ورزش شنا علاقه داشته باشید؛ این سوال ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد. کلر های مورد استفاده، آسیب هایی را بر پوست، مو و چشم ها از قبیل التهاب و قرمزی وارد می کند. این نوع عینک ها از لنز هایی با جنس پلاستیک ساده تعبیه شده اند و جنس بند های آن ها نیز از جنس پلاستیک است. میزان فاصله ی این نوع عینک ها از چشم بسیار کم است. عینک های طبی مختص افرادی است که چشم های ضعیفی دارند. در بازار باشگاه های ورزشی عینک هایی با رنگ لنز متفاوت وجود دارند. عینک هایی که از لنز های کوچک ساخته می شوند، دید شناگر را محدود می سازند. به همین دلیل ما تصممی گرفتیم تا حل کامل تمام مراحل این بازی را برای شما بیان کنیم. هنگامی که در آب هستید؛ به پوست و عضلات شما ماساژ میدهد و احساس آرامش خواهید کرد.

چسب های طبی به پوست اطراف چشم متصل می شوند و از نفوذ آب و بخار به داخل چشم ممانعت می کند. در ساخت عینک های بدون بند از دو عدسی و تعدادی چسب های طبی استفاده شده است. عینک بدون بند شامل دو لنز و چسبهای پزشکی است و باید بدانید که استفاده از آن بسیار سخت است و نمیتوان بهراحتی آن را نصب کرد یا برداشت. در ادامه ۴ مدل عینک شنا را معرفی خواهیم کرد. در ادامه ما به بهترین برند عینک شنا خواهیم پرداخت. زمانی که “توماس برگس” در هنگام شنا و عبور از کانالی در انگلیس چیزی شبیه به عینک موتور سیکلت بر چشم داشت. اولین مورد استفاده از عینک در شنا، در سال ۱۹۱۱ رخ داد. او درمجموع پانزده سال بهعنوان نمایندهٔ پنسیلوانیا، جورجیا، نیوجرسی، و ماساچوست در انگلستان اقامت گزید. عینک های تفریحی شنا در مقایسه با سایر عینک ها قطور هستند. در همه ی عینک های مخصوص استخر از نوعی لایه ی ضد بخار استفاده شده است که در عینک های تفریحی بسیار سریع تر این خاصیت از بین می رود. اما امروزه برندهای بسیار معروفی در زمینه تولید لوازم ورزش عینک شنا حرفهای و متنوعی را روانه بازار کردهاند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن