8 ایده از یک پژو تیوفایو Tu5 Pro

شاید به خاطر همین رقبای کمجان باشد که ایران خودرو هم طرح خاصی برای بهبود و ارتقا دادن این محصول خود ندارد، ام

توسط مدیر سایت در 6 اردیبهشت 1402

شاید به خاطر همین رقبای کمجان باشد که ایران خودرو هم طرح خاصی برای بهبود و ارتقا دادن این محصول خود ندارد، اما همچنان تقاضای زیادی برای خرید اقساطی خودرو پارس سال ثبت میشود. علاوه بر آن سیستم صوتی این خودرو می تواند ای یو ایکس (aux)، فلش و سی دی را هم پشتیبانی کند که در نوع خود یک پیشرفت محسوب می شود، تغییراتی که در نسخه LX پژوپارس نیز وجود دارد. اگر قصد شرکت در طرحهای فروش اقساطی پژو پارس TU5 در نسخه اتوماتیک را دارید، باید به شما بگوییم صاحب خودرویی خواهید شد که تجربه کاربری با درصد رضایتمندی بالایی را به خود اختصاص داده است. اما چه قصد خرید پژو پارس tu5 اقساطی را داشته باشید و چه هر خودرو دیگری که مجهز به این پیشرانه است قطعا مصرف بسیار پایین این پیشرانه و سطح اندک آلایندگی آن را در نظر گرفتهاید. اصلا هم بعید نیست در این میانه عدهای باشند که قصد سودجویی داشته باشند و اصطلاحا بازار اینجا کلیک کنید را خراب کنند! اگر شما هم جز طرفداران پژو پارس هستید اما سرمایه لازم برای خرید نقدی خودرو ندارید میتوانید با بهرهمندی از شرایط ویژه سپند خودرو برای پژو پارس اقساطی تحویل فوری صاحب این خودروی دوست داشتنی شوید.

تا جایی که تعداد زیاد متقاضیان پژوپارس تی-یو-5 باعث جلب توجه های شرکت های فروش اقساطی خودرو شد و به زودی برنامه فروش اقساطی پژو پارس tu5 با تحویل فوری در کشور آغاز شد. برای مثال بر روی فرمان پژو پارس کلید های قطع و وصل تماس و کلید های کم و زیاد سیستم صوتی خودرو قرار دارد و فرمان چهار پره خودرو نیز خوش دست بوده و چرم به کار رفته در آن هم کیفیت خوبی دارد. پارس tu5 در نسخه گیربکس اتوماتیک نیز تولید و عرضه می شود و مهمترین تفاوت در بخش موتوری استفاده از گیربکس چهار سرعته ای ال فور یا EL4 است. علاوه بر اضافه شدن رینگ آلومینیومی تغییر ظاهری آیینه های جانبی نیز در مدل های جدیدتر در زمره مهمترین تغییرات ظاهری قرار دارد. این موضوع برای پژزپارس تیوفایو نیز برقرار بوده است و شرکت ایران خودرو از اواخر سال 97 رینگ آلومینیومی را به تجهیزات پژو پارس اضافه کرد تا جذابیت بیشتری را در خودرو ایجاد کند. در ادامه به بررسی مشخصات فنی، ساختاری، ظاهری و موتوری پژوپارس تیوفایو می پردازیم. برخلاف نسل های قبلی و با استفاده از رنگ کرم در طراحی تریم جلویی و داشبورد خودرو، پژوپارس تیو فایو نمره قابل قبولی را زیبایی دریافت می کند.

برخلاف طراحی بدنه و مشخصات بیرونی خودرو، پژوپارس در بررسی مشخصات فنی و موتوری شرایط نسبتا مطلوبی دارد، خصوصا اگر به مقایسه پژوپارس با دیگر محصولات داخلی بپردازیم. پژوپارس، خودروی محبوب جوانان کشور و خصوصا مدیران کشور است که با گذشت زمانی نزدیک به بیست سال از اولین حضور در خیابان های کشور، همچنان در لیست خودروهای محبوب ایران خودرو قرار دارد. یکی از مهمترین نقص ها در صنعت خودروسازی کشور، عدم وجود نوآوری و خلاقیت در طراحی نسخه جدید خودروهای قدیمی است، خصوصا که در شاهد تفاوت های واضحی در فضای خارجی و بدنه خودرو اطلاعات بیشتر نیستیم. بااینحال همچنان شاهد حضور پژوپارس تیوفایو در لیست خودروهای پرفروش ایران خودرو هستیم. پژو پارس تیوفایو در جادههای ایران کم رقیب ندارد! موتور تیوفایو پژوپارس در دسته پیشرانه های کم مصرف، کم صدا و با قدرت تولید نیروی نسبتا مناسب است. سلام به دوستان عزیز درسته تیوفایو ماشین به روز تری هست از لحاظ ترمز ولی از نظرشتاب به xu7نمیرسه ماشین باید گاز بدی وحشی بشه وگرنه منم با ۸۰تا سرعت برم معلومه ماشین تنبل میشه خلاصه هرکی از موتوری داره موفق باشه…

با شرکت در طرح فروش اقساطی پارس (TU5) LX صاحب خودرویی خواهید شد که نوع سوخت آن بنزین بوده و سیستم سوخت رسانیاش انژکتوری است. خوب است اطلاع داشته باشید که این موتور پرطرفدار را شرکت پژو سیتروئن طراحی و تولید کرد. این خودرو تا سال 1382 در کشور به نام پژو پرشیا شناخته می شد اما به مرور ایران خودرو نام این محصول را به پژو پارس تغییر داد و البته این تغییر نام با برخی اصلاحات نیز همراه بود. پژو پارس ابتدا با موتور ۱۸۰۰ سی سی روانه بازار شد که هماهنگی مناسبی با گیربکس ۵ سرعته خود داشت و شتاب و کشش معقولی را ارائه میداد. در بررسی سیستم ترمز و تعلیق خودرو نیز استفاده از ترمز دیسکی قدرتمند باعث شده که این خودرو در هنگام ترمز عملکرد و واکنش مناسبی داشته باشد. این سدان جمعوجور مدتهای طولانی است بدون تغییر ظاهری در ایران به فروش میرسد و با وجود معایبی که دارد به دلیل فقدان جانشین مناسب، همچنان پرفروغ ظاهر شده است. پژو پارس نسبت به تعداد زیادی از خوودرهای داخلی، آپشن و امکانات بیشتری دارد و با توجه به قیمت مناسبی که دارد گزینه بهتری برای خرید میان رقبای ایرانی خود محسوب میشود. وقتی یک محصول تقاضای زیادی داشته باشد، آن هم به طور دائمی، مشخص است که عرضه کننده میتواند از این فرصت استفاده کند و با مناسبت یا بی مناسبت اصطلاحا روی قیمت تمام شده خودرو بکشد و آن را گران کند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نمایش پیوند لطفا از سایت ما دیدن کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن