5 مستقیم راه‌ها ساخت استخر پیش ساخته سریعتر

در صورتی که قصد ساخت استخر های بتنی و یا چوبی برای تفریحات آبی ، پرورش ماهی و ذخیره آب برای کشاورزی داشته باش

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در صورتی که قصد ساخت استخر های بتنی و یا چوبی برای تفریحات آبی ، پرورش ماهی و ذخیره آب برای کشاورزی داشته باشید هزینه بسیار بالایی برای شما خواهد داشت به همین منظور استخر های پیش ساخته تولید و به بازار عرضه شده اند که نه تنها قابلیت نصب روکار بلکه امکان نصب توکار را نیز خواهند داشت تا به عنوان استخر پیش ساخته ثابت نیز مورد استفاده قرار گیرند. استخر پیش ساخته برزنتی (PVC)به منظور استفاده خانگی، صنعتی و کشاورزی میتواند مورد بهره برداری قرار گیرد. استخر پیش ساخته میتواند برای افرادی که میخواهند یک استخر کاملاً مجهز و استاندارد را مورداستفاده قرار دهند، بسیار مناسب باشد. همچنین در این استخر، پله هایی تعبیه گردیده است که مسیر ورود به استخر را آسان می کند و نیاز شما را به نردبان استخری مرتفع می کند. در نظر داشته باشید که ساخت استخر نیاز به دانش و تجربه کافی در آن زمینه دارد. پس با ما همراه باشید. ویرانههای استخر با مساحتی حدود ۶۰ هکتار از مهمترین شهرها و محوطههای تاریخی ایران است. این مدل از انواع استخر به راحتی می تواند اوقات خوشی را برای شما و خانواده تان فراهم نماید. C​on᠎tent h as been cre᠎at᠎ed  by GSA C᠎ontent Gen᠎erator ᠎DEMO!

همین مسئله هم باعث شده تا این برند تجربه زیادی در زمینه طراحی انواع استخر به صورت آماده پیدا نماید. مخصوصا اگر شما هم به دنبال خرید بهترین استخر پیش ساخته هستید، حتما تا به امروز حداقل یک بار نام این برند را شنیده اید. حتما تا به امروز حداقل یک بار نام استخر پیش ساخته اینتکس را شنیده اید. نصب کردن این استخرها حدود دو ساعت زمان میخواهد و بعد از نصب شما میتوانید استخر را آب گیری نمایید. این موارد از جمله معایب استخر پیش ساخته اینتکس شناخته شده اند. اجرای شکل و ابعاد استخر بر روی زمین، گودبرداری و اجرای ماسه بادی در بستر و نصب استخر و پر کردن فضای اطراف با ماسه بادی، اجرای تأسیسات استخر و در نهایت اجرای زیباسازیهای اطراف استخر از جمله عملیاتهای عمرانی برای نصب استخر پیش ساخته توکار هستند. استخر فایبرگلاس بسیار ظریف بوده و مقاومت زیادی در برابر تغییرات آب و هوایی ندارد و صرفا برای استفاده از ویلا، استخرهای ورزشی، خانهها و باغ کاربرد دارد. به خاطر داشته باشید که برخی از مدل های استخر پیش ساخته اینتکس ابعادی برابر با 10 متر در 7 متر دارند! استخرهای پیش ساخته قابل جابجایی از مکانی به مکان دیگر می باشند.

جدا از این مسئله، زیبایی انواع استخر پیش ساخته اینتکس خیلی بالا تر از دیگر مدل های استخر موجود در بازار می باشد. استخر مدتها پس از سقوط ساسانیان به عنوان سنگر دین زرتشت باقی ماند. در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که برند اینتکس به عنوان اولین برند طراحی کننده و سازنده انواع استخر پیش ساخته معرفی می شود. امروز ما قصد داریم تا در مورد استخر پیش ساخته اینتکس و مهم ترین ویژگی های آن با شما صحبت کنیم. برند اینتکس یکی از قوی ترین برند های بین المللی فعال در زمینه طراحی لوازم تفریحی و بازی به حساب می آید. زمین باید مسطح باشد تا از فشار وارد کردن آب به دیواره یک سمت جلوگیری به عمل آید. همچنین باید از مسطح بودن زمین اطمینان حاصل کرد. یکی از محبوب ترین تفریحات و ورزشها برای سلامت جسم، شنا و آب درمانی است. متداول ترین شکل هندسی استخرها به صورت مستطیلی می باشد.

استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس؛ تكنولوژی فايبرگلاس، برای اولين بار در سال ١٩٣٠ ميلادی در آمريكا و در صنعت هواپيما سازی مورد استفاده قرار گرفت و از سال ١٩٩٠ به بعد در طرح ها و شكل های مختلفی از استخرها وارد بازار شد. این استخرها بسیار سریع تر از استخرهای درجا قابل اجرا هستند. از طرفی ممکن است استفاده از استخرهای عمومی به جهت محدودیت سانس، ازدحام و شلوغی و بیماری و عفونت های ناشی از آب استخر برای همه امکان پذیر نباشد. نصب قرنیز استخر پیش ساخته : با توجه به شرایط آب و هوایی نصب قرنیز و استخر ممکن است چند روز تا دو هفته طول بکشد. حتما می دانید که در حال حاضر مدل های بسیار زیادی از انواع استخر پیش ساخته اینتکس در بازار موجود بوده و هر کدام از این مدل ها همراه با یک ابعاد خاص در بازار به فروش می رسند. استخر پیش ساخته اینتکس یکی از قوی ترین مدل های استخر پیش ساخته موجود در بازار های داخلی ایران به حساب می آید. استخر نباید زیر سیم تلفن و سیم های برق احداث شود، یا مستقیماً روی خطوط فاضلاب مدفون، کابل های برقی ساخته شده باشد.