راهنمای چارلی شین برای قلعه بادی

مدت زمان انجام این تفریح 15 دقیقه است و امکان آن به صورت تک نفره وجود ندارد. مدت زمان پرواز با چتر بین 6 تا 7

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

مدت زمان انجام این تفریح 15 دقیقه است و امکان آن به صورت تک نفره وجود ندارد. مدت زمان پرواز با چتر بین 6 تا 7 دقیقه خواهد بود که تا ارتفاع 150 تا 300 متر بالا می رود. در این تفریح شرکت کنندگان با در دست داشتن یک چتر به نام چتر پاراسل به وسیله یک طناب به طول 150 متر به یک قایق موتوری متصل می شوند و پس از حرکت قایق بر روی آب، به تدریج بالا می روند و میان دریا و آسمان به پرواز در می آیند. چتر پاراسل یک نفره، دو نفره و تا سه نفر ظرفیت دارد که بدون هیچ محدودیت سنتی انجام می شود. آقایان و بانوان می توانند با مراجعه به ساحل های جزیره مانند ساحل مرجان، ساحل سیمرغ، اسکله تفریحی کیش و ساحل دامون بدون محدودیت از این تفریح استفاده نمایند. مراکز خرید، پارکها و مجموعههای فرهنگی و هنری متنوعی در شهر دبی فعالیت دارند تا گردشگران از هر نوع امکان تفریحی با خانواده برخوردار باشند، تفریح و سرگرمی یکی از بخشهای جذاب سفرهای خارجی است که گردشگران به آن علاقه زیادی دارند. دریافتشده در ۶ اکتبر ۲۰۱۹. بایگانیشده از اصلی در ۱۷ آوریل ۲۰۱۹. یکی از تفریحات کیش که در صدر لیست تفریحات آبی قرار می گیرد، پاراسل می باشد. This was gen​erated with the  he lp  of GSA Co nten​t Gene᠎ra tor  DEMO!

این کوه که با نامهای کوه برفی و کوه مادر نیز شناخته میشود، در امتداد رشته کوه زاگرس و در شمال غرب شیراز قرار دارد. این قلعه بادی برای استفاده سنین 2 تا 10 سال مناسب است و در خرید قلعه بادی کودک باید به این نکته حتما توجه داشته باشید . نيكلاس كيج در قلعه بادی! این پارک با فضای سبز انبوه، چشمانداز بسیار زیبایی در فصل بهار دارد. مساحت کلی باغ جنت حدود ۵۴ هکتار است که ۲۷ هکتار آن به شهرداری تعلق دارد و برای استفاده عموم بهکار میرود.بهترین زمان بازدید از پارک جنت، فصل بهار است؛ زمانی که بوته گلهای رنگارنگ طراوت خاصی به فضای پارک میدهد. لیست تفریحات کیش, چه تفریحات آبی کیش و چه تفریحات غیر آبی کیش به گردشگران کمک می کند تا در زمان سفر به کیش، بتوانند تصمیم درستی را برای انتخاب تفریحات کیش بگیرید. منبع عکس: shiraz1400.ir، عکاس: AminAleshams«پارک کوهستانی بوستان» در مجاورت جاهای دیدنی شیراز مانند آرامگاه سعدی و باغ دلگشا قرار دارد و یکی از زیباترین پارک های کوهستانی شرق شیراز به شمار میرود. اکثر تفریحات آبی کیش در دسته تفریحات هیجان انگیز قرار می گیرند و باعث بالا رفتن آدرنالین خون شرکت کنندگان می شوند. ᠎Post w᠎as gener​ated  wi᠎th the  help of GS A  Co ntent Ge nerator DEMO.

در این تفریح شرکت کنندگان سوار بر یک تیوپ بادی می شوند و به وسیله یک قایق تندرو به تیوپ با سرعت روی آب شناور خواهند شد. کف این قلعه بادی بوده و خاصیت فنری دارد و کودکان میتوانند بر روی آن پرش کنند و انرژی خود را تخلیه کنند . پارک بوستان دارای چند آبشار و مسیرهای پلکانی به بالای کوه است و از طراحیهای زیبا و موفق شهرداری سابق شیراز به شمار میرود.تنها نقطه ضعف پارک بوستان، فقدان نورپردازی مناسب در شب است که با اجرای یک نورپردازی مدرن میتوان از این چشمانداز زیبا در شب نیز بهره برد. ضمن اینکه علاوه بر اسکی روی آب با کابل برقی، اسکی روی آب با قایق نیز در این محل ایجاد شده است. در پارک مروارید علاوه بر تجهیزات آموزشی و وسایل سرگرمی کودکان، امکانات رفاهی مناسبی برای خدمترسانی به تمام سنین در نظر گرفته شده است تا افراد با هر سلیقهای بتوانند اوقات خوشی را در این پارک سپری کنند. یاسین قاسمی بجد نویسنده و پژوهشگر ساکن هرمزگان نیز در نامهای به مونسان، وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، خواستار جلوگیری از تخریب قلعه پرتغالیها شد. برای استفاده از برخی لوازم بازی باید حتما لباس مناسب آن وسیله را به تن کنید، مادران باردار و افرادی که بیماریهای خاص دارند، مجاز به استفاده از برخی لوازم بازی در این پارک نیستند.

میتوانید با محلیها صحبت کنید و برای مایحتاج اقامت خود در فریدونکنار محصولات مختلف بخرید. از امکانات این پارک میتوان فضای سبز زیبا، وسایل ورزشی بدنسازی، وسایل بازی برای خردسالان و سرویس بهداشتی را نام برد.8. منبع عکس: mizan.news، عکاس: ناشناس«پارک جنگلی انقلاب زرقان» که پارک جنگلی پالایشگاه شیراز نیز نامیده میشود، از بهترین پارک های شیراز برای چادر زدن است که با امکاناتی مانند فضای سبز مناسب پیکنیک، آلاچیق، قایقسواری در دریاچه، آبنما، فضای بازی کودکان، نمازخانه، بوفه و سرویس بهداشتی، اوقات خوشی را برای شهروندان و مسافران فراهم میکند.پارک جنگلی انقلاب زرقان حدود ۲۵۰ هکتار مساحت دارد و بهعنوان بزرگترین پارک مصنوعی در سطح استان فارس شناخته میشود. قلعه هرمز (به پرتغالی: Forte de Nossa Senhora da Conceição) واقع در جزیره هرمز در استان هرمزگان واقع در جنوب ایران است. این پارک در سال ۱۳۹۹ در سه فاز به بهرهبرداری رسیده و بخشهایی از آن هنوز در حال ساخت و زیباسازی است و نخستین پارک کوهستانی در استان فارس به شمار میرود که برای استفاده معلولین بهینهسازی شده است.از امکانات و جاذبههای گردشگری پارک سایه میتوان به مسیر پیادهروی بهطول ۱۲ کیلومتر، زیپ لاین ۴۰۰ متری در دو لاین، کارگاه صخرهنوردی، آبشارهای سنگی، دریاچه مصنوعی به وسعت ۴۰۰۰ متر مربع همراه با آبنمای ۱۰ متری، مسیر دوچرخهسواری، زمین بازی کودکان، کافه و فستفود اشاره کرد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن