از انجام بالش بادی به روش قدیمی بیمار و خسته شده اید؟ این را بخوان

او از سال ۱۳۹۱ به ایتالیا مهاجرت کرده و با رسانه های فارسیزبان خارج از ایران به عنوان گزارشگر، تحلیلگر و کارش

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

او از سال ۱۳۹۱ به ایتالیا مهاجرت کرده و با رسانه های فارسیزبان خارج از ایران به عنوان گزارشگر، تحلیلگر و کارشناس هنرهای نمایشی همکاری میکند. او تا سال ۱۳۷۳ که شرکت خصوصی خودش را تاسیس کرد، مدیر بخشهای فنی صدا و انیمیشن رایانهای شبکه تلویزیونی ایران بود و به عنوان تهیهکننده با آنجا همکاری میکرد. بتهوون بهخاطر افکار آزادیخواهی، هرگز شهر وین را دوست نمیداشت و از آن نفرت داشت، یک بار نیز در حدود سال ۱۸۰۸، بهصورت جدی تصمیم گرفت که این شهر را ترک کند، اما وین شهری بود که منبع درآمد زیادی داشت و شاهزادگان و عاشقان موسیقی، بزرگی و عظمتِ بتهوون را درک میکردند و مانع از ترک وی از وین شدند، چرا که آن را مایهٔ ننگ شهر خود میدانستند که نتوانسته بتهوون را نزد خود حفظ کند. اما اگر از آن برای تسکین درد یا حفظ وضعیت بدن به دلایل پزشکی یا فیزیکی خاص استفاده می کنید، مهم است که مطمئن شوید که از بالش بدنی به درستی استفاده می کنید. دوستان و بازدیدکنندگان قبل و بعد از مرگ وی، چینهایی از موی او برداشتند که برخی از آنها نیز حفظ شدهاند و مورد تجزیه و تحلیل بیشتر قرار گرفتهاند؛ همانطور که قطعاتی از جمجمه نیز در هنگام بازبینی در سال ۱۸۶۲، برداشته شدهاست.  A​rt ic le h᠎as ​be en gen erated  by GS A ​Co᠎nten t Ge​nera​tor DEMO.

در این فیلم بیشتر با او، رویاهایش و محیط زندگیاش آشنا میشویم. این آثار برای بتهوون که انقلاب، روح آزادیخواهی را در وی گسترش داده بود، بیهوده بهنظر میرسید، حتی اگر مخالفان انقلاب هموطنش باشند. از معاصران بتهوون میگوید: «بتهوون همیشه عقاید خود را بر ضد دولت، پلیس و اشرافیت حتی در مجامع عمومی آزادانه و بیپروا بیان میکرد… او از سال ۱۷۹۰ تا ۱۷۹۲، تعدادی اثر (که هیچکدام در آن زمان منتشر نشده بودند) تألیف کرد که نشاندهندهٔ دامنه و بلوغِ رو به رشد بتهوون است. بالش بادی کودک اینتکس با کد 68676 که در چهار رنگ بسیار زیبای سبز , آبی , صورتی , نارنجی تولید شده و برای استفاده کودکان در منزل و مسافرت بسیار مناسب و کاربردی است . جالب است بدانید بسیاری از گزارشهای خرابی بالش بادی پس از مدتی استفاده در همین بخش است. اکثر بالش های بادی بین 200 تا 400 گرم بوده و جابجایی آنها بسیار ساده است. شما می توانید به هر صورت در یک بالش C شکل بخوابید یا رو به قسمت منحنی C یا با قسمت خمیده به پشت خود بخوابید. می توانید به پهلو و رو به این سبک از بالش بخوابید که به شما این امکان را می دهد که آن را در آغوش بگیرید و یک پا را دور بالش بپیچید.

این محصول یک بالش بادی فوق العاده سبک با حجم بسیار کوچک که حداقل جای ممکن را اشغال میکند. اگر از دهان کمک می گیرید مراقب باشید حین باد کردن آب دهان به داخل محفظه نرود چون باعث آسیب رساندن به سوپاپ می شود، برای راحتی کار پیشنهاد می شود از پمپ کوچک استفاده کنید، با قرار دادن نازل پمپ به دهانه ی دریچه ابتدا کمی محفظه را باد کنید تا بدنه از فشردگی خارج شود بعد تا جایی که بدنه منعطف می شود باد کردن را ادامه دهید، پس از پایان بادگیری سوپاپ عدم بازگشت هوا را به دریچه باز گردانید تا هوا خارج نشود. این استایل پشتیبانی از پشت را که مدل U شکل انجام می دهد، ارائه نمی دهد، اما همچنان ساق و سر را پشتیبانی می کند. آن ها می توانند هر جا که لازم باشد پشتیبانی و کاهش فشار ارائه دهند. در این مقاله، ما به بررسی انواع مختلف بالش بادی و نحوه کمک آن ها به بیماری ها، اختلالات و تغییرات بدن می پردازیم. برای خوابیدن با یک بالش J شکل، سر را در “قلاب” J شکل قرار دهید و طول بالش را در آغوش بگیرید و پای خود را روی بالش قرار دهید.

به جای داشتن یک سمت منحنی و یک طرف باز، بالش های بدن U شکل به شما این امکان را می دهند که سر خود را در منحنی قرار دهید و هر دو طرف U شکل را در آغوش بگیرید، با باز شدن به سمت پاها. بالش بادی کچوا برای همراهی شما در کمپینگ و دوچرخه سواری های طولانی مدت طراحی شده است. این بالش که از مکانیزم مشابه زیرانداز کیسه خواب خودبادشو استفاده میکند،یعنی دارای تلمبه ای در گوشه بالش میباشد و میتواند به راحتی و در مدت زمان کوتاهی محصول باد شود. بالش بدن سنتی که گاهی اوقات بالش بدن I شکل نیز نامیده می شود، اساساً یک نسخه طولانی تر از یک بالش معمولی است. طبق روایت کارل چرنی، بتهوون در این دوره گفته بود: «من از کارهایی که تاکنون انجام دادهام راضی نیستم. از کارهای او در این دوره میتوان به طراحی و تهیهکنندگی مسابقه تلویزیونی ‘تلاش ‘ و نویسندگی و تهیهکنندگی مجموعه پر مخاطب تلویزیونی ‘مسافر ‘ اشاره کرد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن