استخر بادی یکی دیگر از محصولات بادی است

استخرهای بادی عمیق نیز صرفا برای آبتنی مناسب هستند و نمیتوان برای شنا کردنهای حرفهای از آنها استفاده کرد. معم

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

استخرهای بادی عمیق نیز صرفا برای آبتنی مناسب هستند و نمیتوان برای شنا کردنهای حرفهای از آنها استفاده کرد. معمولا طول، عرض و ارتفاع این دسته از استخرها بیشتر از استخرهای کم عمیق است. استخرهای بادی عمیق برای آبتنی بزرگسالان طراحی و ساخته میشود. استخر بادی بزرگسال با قیمت ارزان و فروش انواع استخر بادی بزرگسالان با ابعاد بزرگ برای استفاده افراد با سنین بالا جهت استفاده در داخل منزل یا حمام و حیاط خانه با تنوع بسیار بالا با برند های اینتکس و بست وی و اینتایم . لازم به ذکر بوده شماره های درج شده داخل وب سایت پاسخگوی سوالات شما در پروسه انتخاب و خرید استخر بادی و سایر محصولات این فروشگاه خواهند بود. فروشگاه سعید اینتکس بزرگترین نمایندگی استخر بادی و سایر محصولات اینتکس در کرج و سراسر کشور به شمار رفته که دفتر مرکزی فروش این شرکت در استان البرز و شهر کرج قرار داشته تا به راحتی و بدون نیاز به تردد در محدوده شهر تهران و طرح ترافیک بتوانید به صورت حضوری برای خرید استخر بادی اینتکس و سایر نمونه های محصولات بادی و تفریحی اقدام نمایید.

استخر بادی نوزادان معمولا عمق و ابعاد کمتری نسبت به سایر استخرهای بادی دارد به همین دلیل به راحتی می توانید از آن ها در فضای داخلی مانند اتاق خواب و یا حمام استفاده کنید. کاراکترهای کارتونی برای طراحی این محصولات مورد استفاده قرار میگیرد و معمولا از رنگهای مختلفی نیز ساخته میشوند. در تولید استخرهای بادی معمولا از پلیمری به نام پلی وینیل کلراید استفاده میشود که در نام تجاری آن پی وی سی است. تنها در صورتی که در این تستها سربلند بیرون بیایند، برای عرضه روانه بازار میشوند. دو مورد از برجستهترین این آزمایشگاهها، آزمایشگاه ملی سَندیا و آزمایشگاه ملی انرژیهای تجدیدپذیر (NREL) هستند که هر دو توسط وزارت انرژی ایالات متحده تأمین مالی میشوند و توسط شرکتهای مختلف شریک، پشتیبانی میشوند. در همین راستا بیان می کنیم که ابعاد بدنه استخر بادی و مهم تر از آن ارتفاع بدنه محصول از جمله تاثیرگذارترین موارد در زمینه قیمت محصول بوده پس هرچه ابعاد استخر بادی در مجدوده کوچک و متوسط قرار داشته و ارتفاع استانداردی داشته محصول مورد نظر از قیمت مناسب تری برخوردار خواهد بود. اگر قصد خرید استخر بادی دارید، باید توجه داشته باشید که چند ویژگی مهم را در انتخاب محصول نهایی در نظر بگیرید. Post w᠎as created by GSA Conte nt  G​en​erat or ​DE MO​!

به همین دلیل برای کودکان و افرادی که در شناکردن ماهر نیستند ایده آل به نظر می رسند. هر چند که تصویر عمومی از استخرهای بادی، بیشتر مربوط به استخرهایی است که برای کودکان طراحی و ساخته میشوند؛ اما تولیدکنندگان مطرحی مانند اینتکس در طول سالهای اخیر مدلهای جدیدی از این استخرها با عمق بیشتر و مناسب بزرگسالان روانه بازار کرده است. استخرهای کم عمق مخصوص تفریح و سرگرمی کودکان ساخته میشود. امروزه به دلیل فضای محدود زندگی آپارتمان نشینی و همچنین نیاز افراد در سنین مختلف برای تفریح و همچنین هزینه های سنگین ساخت استخر های بتنی بوده که انتخاب و خرید استخر بادی اینتکس در الویت بالایی قرار دارد. از طرفی دیگر مسئله نظافت استخرهای عمومی نیز یکی از مهمترین دغدغههایی است که برای خانوادهها وجود دارد. استخر بادی اینتکس و بست وی یکی از محبوب ترین انواع محصولات بادی و تفریحی بوده که با تنوع گسترده و ابعاد مختلف طراحی و تولید شده و با ارزان ترین قیمت شما می توانید استخر های بادی متنوع را به راحتی و به صورت اینترنتی و حضوری از فروشگاه سعید اینتکس خریداری کرده تا استخر بادی مورد نظر خود را با گارانتی کتبی سعید اینتکس دریافت نمایید. تک تک اجزای مورد استفاده در استخرهای بادی اینتکس به مدت ۵ روز تحت حداکثر فشار کاری مورد آزمایش قرار میگیرند.

 Th is art᠎ic᠎le w᠎as done by G᠎SA Co nt en᠎t  Generator DE MO .

ارتفاع مکش مثبت خالص (به انگلیسی: NPSH Net Positive Suction Head)این منحنی ارتفاع مکش مثبت خالص مورد نیاز پمپ را در دبیهای مختلف نشان میدهد. استخرهای بادی اینتکس و بست وی طول عمر بالایی داشته و قابل استفاده در تمامی فضاهای باز و سرپوشیده هستند. حتما این موضوع را در نظر داشته باشید تا بتوانید از کیفیت و طول عمر مفید محصول خریداری شده اطمینان حاصل کنید. در خرید استخر بادی باید حتما توجه داشته باشید که تستهای استاندارد و فنی را پشت سر گذاشته باشد. محفظه طبقات پمپهای جریان شعاعی توسط بست طبقات و محفظه طبقات پمپهای جریان مختلط توسط پیچهای دو سر به یکدیگر متصل میشوند. این دسته از استخرها نیز با سطح مقطعهای مختلفی از جمله مربع، مستطیل و دایرهای ساخته میشوند. به همین دلیل از طرحهای فانتزی مختلفی روی آنها استفاده میشود. طبیعی است که استخرهای بادی صرفا برای آبتنی هستند و چندان برای شنا کردن نمیتواند روی آنها حساب باز کرد. عمق آب استخرهای بادی به صورت تقریبی بیست الی سی سانتی متر می باشد اما عمق آب استخر بادی ایزی ست تا هفتاد سانتی متر نیز می رسد و این عمق آب می تواند نه برای شنا اما برای آب تنی بزرگسالان مناسب باشد .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن